modulové stavby modulové stavby mobilní dřevěné chaty Modulový dům DUO106 interiér mobilního domu Modulový dům DUO106 Willerby GRANADA
ÚVOD
MODULOVÉ
DOMY
MOBILNÍ
DOMY
SLUŽBY
REFERENCE
KONTAKT

Modulový dům STANDARD Modulový dům DVOJITÝ Modulový dům TVAR L Modulový dům TVAR U Individuální konfigurace modulové stavby

Popis modulové stavby AZ

Jedná se o zcela nové a zateplené modulové stavby (izolační skupina B – nízkoenergetická stavba) s kompletní projektovou dokumentací a všemi potřebnými certifikáty a osvědčeními, sloužícími jako plnohodnotný podklad pro získání povolení od stavebního úřadu a využítí pro trvalé bydlení. Modulové stavby Vám nabízíme ve standardních rozměrech cca 8 x 3 x 3 m (délka x šířka x výška) nebo můžete vybírat z dalších sestav (stavebnicový systém) v rozměrových variantách jako např. dva vedle sebe 2 x (8 x 3 x 3 m), oblíbené tvary L nebo U (k tomu terasu či zimní zahradu). Střecha je standardně sedlová (případně dle dohody), kompletní (finální) montáž všech modulů, střechy provádíme vždy na vašem pozemku. Pokud budete chtít, můžete se rozhodnout o konkrétním uspořádání vnitřních příček, počtu oken a dveří, dispozičním uspořádání, typu podlahy, vybavení a designu koupelny, rozmístění zásuvek, atd.. Na základě vašich představ a požadavků vám rádi vypracujeme konkrétní nabídku a dodáme přímo na váš předem připravený pozemek „na klíč“.

Modulové stavby umožňují dodatečné přidání dalších modulů. Pokud se někdy v budoucnu po zakoupení nějaké základní varianty rozhodnote přikoupit další modul či moduly, je dobré se už při prvotní koupi nad tímto zamyslet a případně zvolit odpovídající dispoziční uspořádání pro spojení starého modulu s novým. Ve všech těchto a jiných záležitostech Vám samozřejmě rádi a zodpovědně pomůžeme vybrat řešení vyhovující právě vám, protože vaše spokojenost je jedním z našich prioritních cílů.

Facebook Instagram
INFOLINKA
+420 778 000 213
+420 603 966 122

E-MAIL
prodej@mobilnidomy-az.cz
ZAVOLÁME VÁM

Pošlete nám své telefonní číslo a my Vám zavoláme zpětAKTUÁLNĚ

Stavíme 2 rodinné domy
V Rožnově pod Radhoštěm stavíme dva větší nízkoenergetické rodinné modulové domy ve tvaru L. Do konce květně můžete využít jejich osobní prohlídku. Poté budou převezeny a předány do užívání v okr. Kutná Hora.

Pondělí 1.5.2017
Otevřeno jen na včasnou tel. dohodu.

7.4.17-Předáni heimu
Jsme předali kupujícímu použitý sezónní mobilní dům Cosalt Country Super šířky 3,7 m, délky 11,5 m, výšky 3,1 m do Blevic u Zákolan, okr. Kladno. Fotky můžete vidět v sekci mobilní domy.

Slevy mobilheimu
Připravili jsme pro Vás výhodnější a akční ceny námi vybraných použitých mobilních domů.

26.1.2017 - DODÁNO
Ve čtvrtek 26.1. jsme dodali do obce Klečetné u Oráčova, okr. Rakovník a předali použitý mobilní dům Atlas Mirage. Popis prací: 1. Autojeřáb-20t pro nakládku, 2. Přeprava kamiónem-návěsem ca 45 km+doprovodné vozidlo, 3. Autojeřáb-35t-vykládka 1 v Klečetném, 4. Tažení mobilheimu po vlastní ose traktorem, 5. Autojeřáb 35t-vykládka 2 a usazení na betonové patky.

DŘEVOSTAVBA-RD1074 - VZOROVÁ-MORAVA
Po včasné tel. dohodě Vám rádi osobně představíme námi postavenou a předanou ca 31.01.2017 dřevostavbu v Zubří u Rožnova pod Radhoštěm (dřevostavby stavíme jen v okr. Vsetín).

ČECHY - VZOROVÝ DŮM
Doporučujeme Vaší osobní prohlídku (po-so) našeho vzorového modulového domu ve Stochově Slovance, okr. Kladno.

Modulový dům typ S104
Od prosince 2016 je v trvalém užívání na jižní Moravě v obci Morkůvky, okr. Břeclav menší rodinný dům typu S104. Fotky - www.modulove-domy.eu

Modulový dům typ D86
V říjnu 2016 jsme v okr. Rakovník dodali nový menší dvojitý rodinný dům typu D86 s rozměry ca 8,0 x 6,0 x 4,2 m (déka x šířka x výška), užitnou plochou 40 m², dispozicí 2+KK a cenou ca 960.000,- Kč s 15% DPH. Fotky - www.modulove-domy.eu

MÝTUS - CELOROČNÍ
Veškeré použité ca 8-45 let a opotřebené mobilní domy dovezené z Anglie a Holandska jsou sezónní. Pokud mají 2-skla můžete na své náklady provést zateplení nebo kompletní revitalizaci. Náklady na úpravy-revitalizaci můžou byt od 30.000,- po ca 350.000,- Kč. Záleží kdo je Vám provede, co si uděláte svépomocí, jaký zvolíte mat. a kde ho koupíte ... atd..

22.9.2016-Prodáno-bazarový mobilheim
Dne 23.9.2016 jsme kompletně zařídili prodej a služby s tím spojené použitého a upraveného mobilního domu z jeho pozemku ca Strojetice u Žatce, na pozemek ca V. Osek u Poděbrad novému majiteli.


logo
© Mobilní domy AZ, s.r.o., Meziříčská 100, Rožnov pod Radhoštem