modulové stavby modulové stavby mobilní dřevěné chaty Modulový dům DUO106 interiér mobilního domu Modulový dům DUO106 Willerby GRANADA
ÚVOD
MODULOVÉ
DOMY
MOBILNÍ
DOMY
SLUŽBY
REFERENCE
KONTAKT
MOBILNÍ DOMY
MODULOVÉ DOMY

Mobilní domy u našich zákazníků

ATLAS MIRAGE, Myslíč u Benešova

Novomanžele dostali dostali darem tento krásný anglický mobilní dům, aby jim dlouhodobě zpříjemnil zázemí na krásném rodinném místě a chatě.
CHALET, Cheb-letiště

Mladí manželé s rodinou a známými nyní můžou společně trávit chvíle a zážitky z letů přímo na letiště v Chebu v upravené Holandské mobilní chatě.
COSALT MONACO, Klobuky u Slaného

Životní situace, nové bydlení pán vyřešil tímto prostorným mobilheimem, který si pro trvalé bydlení postupně kompletně zateplil, zrevitalizoval, opatřil přístřeškem, terasou, kamny na tuhá paliva, ...
STACARAVAN G111, Jesenice u Rakovníka

Manželé si pořídili tento starší mobilní dům hlavně kvůli kompletní rekonstrukci svého rodinného domu.
ATLAS MOONSTONE SUPER, okr. Karlovy Vary

Právě nyní nastal ten pravý čas zajistit si kvalitní a rychlé zázemí mobilním domem pro odpočinek a klid od všech pracovních dnů a starostí. Užít si zahradu, přírodu, aspoň na chvíli se zastavit, odpočinout, zregenerovat a nabrat novou energii do dalších dnů … to byl a je hlavní důvod kupujících. Jsem přesvědčený, že se jim to splní, moc jim to přeji.
ATLAS DEBONAIR, okr. Louny, Ústecký kraj

Paní prodala byt ve městě a přestěhovala se do tohoto mobilního domu, který si nechla kompletně revitalizovat. Před dodáním jsme jí demontovali na míru udělanou sedací soupravu v obývacím prostoru, zabudovaný sporák na propan-butan. Dodala a využila své vlastní vybavení, interiér upravila dle svých představ.
TOP LINE CONTESA, okr. Praha-západ, Hostivice

Pán díky ohni přišel o střechu nad hlavou, stavět klasickou a zdlouhavou cestou se mu nechtělo, společně se svou přítelkyní vybrali tento krásný mobilní dům. Tímto pán potvrdil náš citát: VYHOŘEL TI DŮM, KUP SI U NÁS MOBILNÍ DŮM.
Müller W10, Klatovy, okres Klatovy, kraj Plzeňský

Velká farmářská rodina si zajistila maximálně příjemné zázemí při chovu zvířat. Vybrali si prostorný, otevřený sezónní mobilní dům s jednoduchými skly a částečnými venkovními roletami. Díky dopředu připraveným betonovým patkám byla vykládka až na rozmáčený podklad bezproblémová (štěstí, že měli traktor).
B52 SUNSEEKER, okr. Hlavní město Praha

Majitel penzionu se rozhodl navýšit svou ubytovací kapacitu, ale jeho plány tím neskončily. Odstranil některé na míru zabudované věcí, aby navýšil ubytovací kapacitu jako např. sedací soupravu, kamna, skříně a část příček mezi ložnicemi. Než jsme mobilheim dovezli, měl již kupující precizně připravené základy v podobě 8 ks betonových patek, ztracené bednění a přípojky (moc chválíme)! Vykládka proběhla bez problémů a to nám ani mobilní dům neulétl. Po ustavení do roviny provede majitel další úpravy v podobě instalace druhých vstupních dveří, zateplení, vymění skla, nadstřeší a položí zámkovou dlažbu.
WILLERBY VOGUE, okres Rakovník, kraj Středočeský

Starší pár prodal byt a zvolil bydlení na své zahradě v luxusním mobilheimu. Původně měli či ještě mají jen menší a zastaralou chatku. Mobilní dům si postupně do zimního období zateplí, zrevitalizují. Základy se rozhodli udělat ze ztraceného bednění. Koncovému ustavení a vyladění mobilního domu do roviny pomohly desky z tvrdého dřeva. Doprava přímo k místu vykládky (najetí k jeřábu 20t) se trochu zkomplikovala v podobě vyčnívajícího pařezu (navíc se i tak jmenovali), ale vše jsme společnými silami a rozumem zvládli.
IRM TITANIA, okres Litoměřice, kraj Ústecký

Kupující umístil tento krásný, moderní mobilní dům se sedlovou střechou a pozinkovanou nosnou konstrukcí do zátopové oblasti. Má možnost využít jeho mobility v případě hrozící záplavy mobilheim zavčas přesunout na bezpečné místo a předejít tak vytopení oproti jeho x krát vytopené chatce. Doprava na místo se stala obtížnější díky úzkému a frekventovanému železničnímu přejezdu s lomenou zatáčkou. Vykládka a doprava na místo terénním vozidlem s náhonem na všechny čtyři kola. Umístění na předem připravené základové betonové hranoly pomocí jeřábu a našich přípravků včetně asistence.
BLOKHUT, okr. Praha-západ, Středočeský kraj

Zákazník nepotřeboval opravdu celoroční modulové bydlení, tak zvolil tento středně velký holandský dvojitý mobilní dům cca 8,5 x 6,5 x 3,3m (délka x šířka x výška) kvůli maximálnímu vnitřnímu prostoru a zároveň ideálnímu vnějšímu rozměru. Konečně si může bez velkých investic společně užít s rodinou spokojenou sezónní rekreaci. Nakládka, převoz, vykládka a finální kompletace včetně ustavení, fixace na místě proběhla na výbornou i díky max. připravenosti základů a pozemku samotného, zajistil kupující.


BlokHut BlokHut BlokHut BlokHut BlokHut BlokHut BlokHut BlokHut BlokHut

ATLAS REDWOOD WINTER, okr. Kladno

Správce vojenského skanzenu si zkvalitnil své trvalé bydlení jedním z našich luxusně zařízených a zachovalých mobilních domů s dvojitými skly. Dlouho netrvalo a mobilní dům si pro opravdu celoroční bydlení zateplil (spodní a obvodové části PS včetně). Interiér dovybavil výkonnými kamny na tuhá paliva (krbovky), částečně upravil také obložení stěn a stropů. Provedl kompletní revizi elektrického rozvodu, plynu a všech ostatních přípojek.
WILLERBY GRANADA WINTER, okr. Chomutov

Mladý pár chtěl mít své soukromí na rodinné farmě a rozhodli se pro rychlé, kvalitní a luxusní mobilní řešení. Dle námi dodaného informačního nákresu spodní nosné ocelové konstrukce si předem připravili osm betonových patek, které zajistili jeho nejlepší ustavení.
CHALET, okr. Benešov

Dřevěná mobilní chata zapadající do okolní krásné krajiny. Dovoz pomocí velké odtahové služby, ale vzhledem k terénní a bahenní příjezdové cestě bylo potřeba nejdříve použití traktoru a poté jeřábu. Zákazník si zatím chalet uložil jen provizorně než si připraví patky a přípojky.
ATLAS CHORUS, okr. Teplice

Kupující nás ubezpečil, že místo vykládky (bez použití jeřábu) je bez problémů přístupné. Problém vznikl díky úzké šířce jediné možné příjezdové cesty, ale vše jsme nakonec společně vyřešili. Na pevné místo si mobilheim kupující později přemístil autem pomocí tažného zařízení.


INFOLINKA
+420 778 000 213
+420 603 966 122

E-MAIL
prodej@mobilnidomy-az.cz
ZAVOLÁME VÁM

Pošlete nám své telefonní číslo a my Vám zavoláme zpětAKTUÁLNĚ

ZAVŘENO - SO-PO
Od soboty 21.1. do pondělí 23.1.2017 máme z provozních důvodů zavřeno, děkujeme za Vaše pochopení.

26.1.2017 - Dodáme mobilheim do Klečetné.
Ve čtvrtek 26.1. dodáme do obce Klečetné u Oráčova, okr. Rakovník použitý mobilheim Atlas Mirage Handicap. Popis prací: nakládka autojeřábem 20t ve Stochově Slovance, přeprava ca 40 km+doprovodné vozidlo, vykládka č. 1 autojeřábem 35t v Klečetném na návsi, jízda po vlastní ose-tažení traktorem (cross-country po poli), vykládka č. 2 autojeřábem na patky a předání kupujícímu.

OTEVŘENO - SOBOTA
28.1. rádi Vás provedeme naší nabídkou použitých mobilheimů a ukážeme náš vzorový modulový dům-nízkoenergetický.

MORAVA - VZOROVÁ DŘEVOSTAVBA-RD1074
Po tel. dohodě Vám rádi představíme námi postavenou dřevostavbu v okolí Rožnova pod Radhoštěm (dřevostavby stavíme jen v okr. Vsetín).

ČECHY - VZOROVÝ DŮM
Doporučujeme Vaší osobní prohlídku (po-so) našeho vzorového modulového domu ve Stochově Slovance, okr. Kladno.

Instagram
Najdete tam fotky našich použitých mobilních a nových modulových domů.

14.11.2016-Modul-S104
Vyložíme na jižní Moravě-Morkůvky skoro hotový menší rodinný dům typ S104. Po usazení provedeme instalaci valbové střechy včetně konečné silikonové omítky ... a paní-objednatel může trvale bydlet.

Fotky - dřevostavba
... aktuální fotky a průběh výstavby domu najdete na www.facebook.com/mobilni.domy.az.

Stavíme dřevostavbu
Dne 14.10.2016 jsme zahájili výstavbu dřevostavby v ulici Starozuberská, Zubří, okres Vsetín, Zlínský kraj. Dům má vnější rozměry ca 10,0 x 7,4 x 6,0 m, dispozice 3+KK, celková užitná plocha 63,5 m. Můžete využít osobní prohlídku stavby včetně akviziční prohlídky hotového domu v roce 2017. Osobní prohlídka je možná jen za předpokladu předešlé telefonické domluvy s panem Markem na telefonu 603 966 122 a zasláním kontaktního e-mailu na náš e-mail - prodej@mobilnidomy-az.cz.

CELOROČNI-MobilHeim
... chci celoroční mobilheim. Standardně je většina mobilních domů celoročních stejně jako Vaše osobní auto! Všechny námi prodávané použité mobilní domy jsou sezónní s možností dalšího zateplení nebo kompletní revitalizace, která může začínat od ca 30.000,- a končit např. na 300.000,- Kč. Záleží jak to pojmete, co si uděláte nebo neuděláte sami, ... atd..

17.10.2016
Námi dodaný nízkoenergetický-nový modulový dům typ D86 umístěný v Rynholci, okr. Rakovník má již aktuálně hotovou silikonovou omítku-fasádu. Interiér si postupně dodělává objednatel na své náklady. Fotky můžete vidět na www.facebook.com/mobilni.domy.az

8.10.2016
Dodaný modulový dům typ D86 umístěný v Rynholci, okr. Rakovník má již hotovou střešní krytinu. Více informací a fotek naleznete na www.facebook.com/mobilni.domy.az

4.10.2016-RD-D86
V pondělí 3.10.2016 jsme v okr. Rakovník za jeden den ustavili a opatřili střešní konstrukcí další nový rodinný dům na objednatelem připravené základové pásy a patky. Jedná se o nízkoenergetický dům typu D86 s rozměry ca 8,0 x 6,0 x 4,2 m, užitnou plochou 40 m², dispozicí 2+KK a cenou ca 960.000,- Kč s 15% DPH.

29.9.2016-Dodání domu
Ve dnech 23.9.2016 připravíme a naložíme modulový dům, typ D86 s roz. 8x6x3,1 m na kamión-souprava, popojedeme ca 400 km, v pondělí 3.10.2016 vykládka (ca 2 km od Stochova) a doděláme střechu včetně konečné fasády. Objednatel bydlí koncem října 2016.

22.9.2016-Prodáno-bazarový mobilheim
Dne 23.9.2016 jsme kompletně zařídili prodej a služby s tím spojené použitého a upraveného mobilního domu z jeho pozemku ca Strojetice u Žatce, na pozemek ca V. Osek u Poděbrad novému majiteli.

3.9.-27.9.16-Modul-D86
Vás zveme na osobní prohlídku nového nízkoenregetického modulového domu D86 (ca 8x6x3,1m) do Rožnova pod Radhoštěm (okr. Zlín). Prohlídku si prosím předem tel. domluvte s panem Markem 603 966 122.

MobiHeim - HandiCap
Atlas Mirage HANDICAP GB150 - max. připravený pro lidi s handicapem! Po delší době nově v naší nabídce.

12.8.2016 - InfoPůdorysy
Pro Váš max. představu jsme vložili u námi vybraných 9 kusů mobilheimu informační půdorysy.

SRPEN - ZAŘI 2016
Jste zváni k osobní prohlídce do Rožnova pod Radhoštěm (okr. Zlín) nového a nízkoenergetického modulového domu (typ DUO86 - 8 x 6 m) za předpokladu předešlé tel. dohody s panem Markem 603966122!

12.8.2016 - Stochov
Skladem máme aktuálně 20 ks použitých mobilních domů a 1 použitý karavan.

Novinka ABI SUPREME
Nově v naší nabídce, k osobní prohlídce a koupi.

Úterý 5.7.2016
Extra otevřeno 13 - 15 h.!

Otevírací doba sv.: 5.7.(út) - 6.7.(st)
Extra prohlídka a nákup je možný za předpokladu včasného telefonátu do pondělí 4.7.! Prosím nevolat až budete stát např. v út/st před centrem Stochov Slovanka, děkuji za pochopení. Dne 30.6.2016

22.6.2016 - SKLADEM
... máme 17 ks použitých mobilheimů.

Pojem celorocni mobilheim = mytus.
Použité mobilní domy z Anglie a Holandska bez provedené revitalizace u nás (prodejcem či kupujícím) nemohou být nikdy považovány za celoroční! My na rozdíl od konkurenci tento pojem nepoužíváme už několik let.

NEDĚLE 26.6.2016
Otevřeno 9 - 15 hod.!

NA CESTE
... jsou další použité mobilní domy cca 6 ks. Za cca 1 - 3 týdnů budou skladem (info ze dne 26.5.2016).

SKLADEM
a os. prohlídce - koupi máme aktuálně (ze dne 25.5.) 15 kusů použitých mobilních domů.

STAVÍME dům = Modul
Aktuálně stavíme dvojitý modulový dům D86 v Rožnově p. R., roz. cca 8 x 6 m (prohlídka možná dle dohody). Dodání bude kousek od našeho prodejního a akvizičního centra Stochov.

VYKLÁDKY
Od 17.5. do 24.5. jsme dodali a dodáme cel. 3 použité mobilní domy.

Bazarový prodej
Náš bývalý kupující prodává tento pěkný a hlavně maximálně upravený použitý mobilní dům (bydlel v něm přes zimu 2015/2016!) WILLERBY GRANADA 11 x 3,7 x 2,8 m. Pro max. informací nás prosím kontaktujte + viz. foto v naší aktuální nabídce .

DOUBLE CHALET WAZ108 - sleva:
Zvýhodnili jsme pro Vás naší největší mobilní chatu = 394.000,- Kč včetně dopravy na 2 kamiónech k Vašemu max. přístupnému pozemku!

Dnes nakládáme - zítra vykládáme - cca Jesenice
Zítra 5.4.2016 budeme převážet a předávat Stacaravan G111, roz. 9x3x2,8 m v cca Jesenici.

STAVÍME DALŠÍ MODUL v Rožnově p. Rad.
Do 11.10.2015 můžete využít osobní prohlídku právě probíhající montáže nového modulového domu ve tvaru L, roz. modulu č. 1 cca 8 x 4 m + modul č. 2 cca 3 x 2,5 m bez sedlové střechy a finální fasády (dokončení u objednatele).

2015-05-15_Modul-DUO106
V těchto dnech jsou už na dvou kamiónech naložené dva hotové moduly tvořící jeden společný MODULOVÝ DŮM o rozměru cca 10 x 6 x 3 m. Než je v příštím týdnu ustavíme, uděláme sedlovou střechu (cel. výška cca 4,4 m) a finální fasádu, tak je můžete potkat tuto neděli/pondělí cestou z Moravy do Čech, okr. Slaný.

Modul-DUO 10 x 6 m
Do 13. Května můžete využít osobní prohlídku jednoho z větších modulů řady DUO v Rožnově pod Radhoštěm, okr. Vsetín, kraj Zlínský (areál firmy Oseva, na výjezdu či příjezdu Rožnov-V. Meziříčí). Ohledně prohlídky prosím zavčas kontaktujte pana Marka 603966122.

Mobilní domy AZ na Facebooku


logo
© Mobilní domy AZ, s.r.o., Meziříčská 100, Rožnov pod Radhoštem