CHALET-HALL-DE-LUXE_OKR-DĚČÍN

Mladý pár koupil mobilní chatu s verandou, klimatizací, zánovními vodovodními rozvody a čerpadlem v interiéru umístěnou v mobilheimu. Zajistili si kvalitní a plnohodnotné zázemí pro kompletní rekonstrukci a revitalizaci svého staršího domu a jeho okolí. 


ATLAS-MIRAGE-HANDICAP_OKR-BENEŠOV

Rodiče kupujícího pořídili svému synovi a jeho rodině lepší sezónní zázemí u své chaty, kterou postupně společně zrevitalizují včetně zahrady, rybníku.


DVOJITÁ-MOBILNÍ-CHATA_CHALET_OKR-PRAHA-ZÁPAD

Kupující nepotřeboval opravdu celoroční modulové bydlení, zvolil tento středně velký Holandský dvojitý mobilní dům cca 8,5 x 6,5 x 3,3 m (délka x šířka x výška) kvůli maximálnímu vnitřnímu prostoru a zároveň ideálnímu vnějšímu rozměru. Celá rodina si konečně bez velkých investic začala užívat spokojenou sezónní rekreaci.


COSALT-COUNTRY_OKR-KLADNO

Starší šikovný a pracovitý pán vyřešil své nové trvalé bydlení rychle, kvalitně a dlouhodobě spokojeně. Před předáním mobilheimu Anglické výroby si se svými dobrými kamarády připravil nejlepší a největší základy, které jsem za ca 8 let viděl. Základ-podsklepení mobilního domu umožňuje maximální přístup ke všem rozvodům domu. Kupující provedl nutnou revitalizaci pro celoroční používání ve formě zateplení a dovybaven krbovými kamny na tuhá paliva a další věci dle jeho představ a možností.


SUNSSEKER_MOBILE-OFFICE_OKR-RAKOVNÍK

Majitelé místní stavební firmy chtěli rychle a levně svou vlastní mobilní kancelář. Interiér mobilheimu si upravili dle svých představ a životního stylu (motorkář, off-road závodák, ....). Exteriér opatřili klasickým fasádním polystyrenem a slícovali s přesahy venkovních žaluzií. Střešní krytinu opatřili foukanou izolaci a odpovídajícím izolačním nátěrem. 


WILLERBY-SUMMER_OKR-BEROUN

Kupující využivá tento krásný a zánovní (r.v. 2009) použitý sezónní mobilní dům Anglické výroby jako zázemí u své firmy. Maximální vnější rozměry ca 11,0 x 3,1 x 3,2 m, 140141.


MOBILNÍ-CHATA_CHALET_OKR-BENEŠOV

Kupující si pořídil rychlé a kvalitní zázemí pro své podnikaní (plantáž vánočních stromků). Spodní část domu si zateplil pomocí tzv. "foukané izolace". Po zateplení podlahy jsme dům pomocí manipulačních přípravků a autojeřábu nadzvedli, rychle upravil výšku nosné konstrukce a ustavili viz. foto.  


COSALT-MONACO_OKR-KLADNO

Námi prodaný a znovu vykoupený mobilheim po ca 2 letech jsme znovu prodali "rozvedenému kupujícímu". Pán byl zvyklý bydlet v rodinném domě a díky příznívé pořizovací ceně si pořídil a umístil mobilní dům na svůj stavební pozemek. Mobilheim Anglické výroby postupně svépomocí kompletně zrevitalizoval.


WILLERBY GRANDADA_KOMISNÍ PRODEJ, OKR. LOUNY-KOLÍN

Našemu výbornému kupujícímu ze Storojetic jsme po ca 1 roku (po ukončení rekonstrukce jeho velkého RD) zajistili přímý prodej částečně zrevitalizovaného a upraveného mobilního domu kupujícimu z Velkého Oseku.   


MOBILHEIM_COSALT ELIZABETH_KOMISNÍ PRODEJ, OKR. RAKOVNÍK-LOUNY

Vlastníkovi použitého mobilního domu skončil pronájem pozemku a jiný pronájem nenašel. Oslovil naší firmu Mobilní domy AZ, s.r.o. a domluvili jsme se na kompletním zajištění komisního prodeje. Přímy prodej jsme zajistili z místa nakládky Pasohlávky do místa vykládky Vršovic ku spokojenosti všech stran.


STACARAVAN CHEAP, KOUNOV, OKR. RAKOVNÍK

Manžele si na volný pozemek nad svým rodinným domem "na samotě" umístili tento starší mobilní dům jako ideální zázemí pro posezení se známýma, pořádání oslav, přespání návštěv atd..  


WILLERBY-HERALD_Vodní-nádrž-Nechranice

Rekreační sezonní chata manželského páru dle jejich představ. Rychlé, kvalitní, ideální a levné řešení pro spokojený relax, rybaření, koupání, ... .


WILLERBY-LEVEN_OKR-KARLOVY VARY

Mladý manželský pár se rozhodl koupit tento použitý, starší a sezónní mobilní dům s plánem provedení různých úprav a revitalizace svépomocí. Realizace vykládky byla náročnější díky velice frekventované hlavní silnici (Karlovy Vary – Chomutov), navíc v místě před ostrou zatáčkou a umístěnému elektrickému vedení. Vše jsme společně s kupujícím a místrem jeřábníkem zvládli na výbornou.


WILLERBY-WESTMORLAND_OKR-K-VARY

Firma využila rychlého a kvalitního zázemí pro své zaměnstance zajišťující kompletní revitalizaci krásného a obrovského pozemku. Místo předání mobilheimu je navíc spajato s velkou a významnou historií, v letech 1933-1938 zde žila spisovatelka Helena Čapková (román Moji milí bratři), kde za ní dojížděli oba bratři Čapkovi (Karel a Josef).


MOBILNÍ-DŮM_WILLERBY-GRANADA_OKR-CHOMUTOV

Rodina si na svůj "rodinný statek" pořídila rychlé a ideální mobilní zázemí pro rekreaci a odpočinek na úrovní po náročné "hospodářskéů práci.


MOBILE-HOME_ATLAS-MOONSTONE_OKR-K-VARY

Manžele, podnikatelé, velice aktivní a pracovití lidé, majitelé místní hospody v obci Valeč s ubytováním (doporučuji navštívit) chtěli mít své vlastní soukromí a kvalitní zázemí pro odpočinek, relax po náročných dnech. Právě to jim plnohodnotně zajistil použitý mobilní dům Anglické výroby, který si navíc poustupně dovybavili a upravili dle svých představ. 


ATLAS-MIRAGE_KLEČETNÉ 270 33

Manželé v důchodovém věku bydlící v Kladně si udělali radost a zařídili si rychle a kvalitně mobilní chatu. Místní obybatelé a zivnostníci jim zajistili přípravu pozemku, výstavbu betonových patek a inženýrských sít. Samotná realizace proběhla v lednu. Kupující si časem mobilní dům upravili a revitalizovali dle svých představ a potřeb.


Kontaktní informace

Všechny uvedené mobilní domy máme skladem! Neváhejte nás prosím kontaktovat ohledně nabídky mobilních domů či nových, zateplených modulových staveb, děkujeme Vám.

 • Prodejní centrum Stochov

  Provozovna Stochov Slovanka 273 03 Stochov Slovanka

 • Sídlo společnosti a fakturační adresa

  Meziříčská 100 756 61 Rožnov pod Radhoštěm

  IČ: 02102145, DIČ: CZ02102145

 • Michal Janoušek, obchodní zástupce

  +420 778 000 213, prodej@mobilnidomy-az.cz

 • Jaroslav Marek, jednatel

  +420 603 966 122, info@mobilnidomy-az.cz

 • Kateřina Marková, administrativa

  +420 603 966 122, info@mobilnidomy-az.cz

Kontaktujte nás